Ljudmila Fillipová

p8260492.jpgHra na klavír, elektronické klávesy a korepetice

Fillipová Ljudmila,r.n.1958,narozena ve městě Samara na Volze v Ruské Federaci.

Absolvovala Krajskou Samarskou Konzervatoř. obor Klavír,Statní zkouškou.Diplom koncertmejster a učitel hry na klavír na ZUŠ.

Začala svou kariéru jako koncertmejster v národním ansámblu společenského tance "Samocvěty "

Působila jako učitelka klavíru a koncertmejster na ZUŠ.

V roce 1982 -ředitelka obecného domu kultury, umělecký vědoucí.

V roce 1997 rozhodnutím řady expertů Krajské kvalifikační komise v oblasti hudby,divadla,výtvarného umění a choreografie přidělena 13 kategorie koncertmejstera.

V roce 1999-2005 -korepetitor a učitel hry na klavír ZUŠ Varnsdorf.

Reprezentovala ZUŠ jako korepetitor na okresních a krajských soutěžích (11 prvních míst).

V roce 2001-2 místo v 5 kategorie a čestné uznání na přehlídce talentovaných žáků na konzervatoře v Teplících

Rok 2002-2 místo v 6 kategorii v okresním kole statní soutěže.

Rok 2005-2 místo v 5 kategorii v okresním kole statní soutěže.

Rok 2006-2015 působila jako učitelka hry na klavír, korepetitor a učitelka skupinové Přípravné Hudební Výchovy na ZUŠ Cvikov.

Rok 2007-2010- studentka doplňujícího pedagogického studia na Univerzitě Karlové v Praze, obhajoba závěrečné práce "Vytvoření alba instruktivních skladeb ve světle současných trendů elementární klavírní pedagogiky" (vědoucí Doc.MgA.Jana Palkovská,oponent PhDr. MgA. Vit Gregor,Ph.D.)

Rok 2014-jmenována do poroty Okresního kola Soutěže ZUŠ v České Lípě. 2 místo v 3 kategorii klavíristů.